Michał 

Partner Zarządzający

Ekspert w zakresie zarządzania strategicznego, strategii marketingowych, tworzenia systemów KPI i analiz finansowych. Posiada doświadczenie praktyczne w zakresie implementacji strategii, w tym strategii cenowych, zarządzania kanałami dystrybucji i strategii internacjonalizacji przedsiębiorstwa.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Spółce Stolbud Włoszczowa, Standard & Poor’s  (S&P Global Rating)  oraz w FIG Polska w dziale doradztwa biznesowego. Członek rady nadzorczej spółki giełdowej ZPUE S.A., w tym członek komitetu audytu tej spółki.

Pasjonat rywalizacji sportowej (piłka nożna, sztuki walki, sporty wodne) i fizyki teoretycznej. 

Justyna 

Analityk Biznesowy

Posiada doświadczenie praktyczne w zakresie analizy, sprzedaży i doradztwa.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmie Learning Systems Poland Sp. z o.o., PKO Bank Polski S.A., Getin Noble Bank S.A., Idea Bank S.A.

Potrafi łączyć wiedzę humanistyczną z danymi ścisłymi. W czasie wolnym podróżuje, tańczy, gra na instrumentach muzycznych i uprawia sport. Jej ulubione dyscypliny sportowe: wspinaczka, pływanie, jazda na rowerze.

Bartosz

Analityk Biznesowy

Posiada doświadczenie praktyczne w zakresie analizy ryzyka, QA oraz wdrożeń w sektorze IT.

Student Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, kierunek Informatyczne Techniki Zarządzania na specjalizacji Kierowanie Projektami.

Czas wolny lubi spędzać z dobrą książką na łonie natury. Jego pasją są gry fabularne oraz karciane, koszykówka, a także koty.

Marta 

Analityk Biznesowy

Posiada doświadczenie praktyczne w zakresie analizy i sprzedaży zagranicznej.

Absolwentka Instytutu Rosji i Europy Wschodniej Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Rosjoznawstwo. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w działach sprzedaży zagranicznej (eksportu), realizując strategię umiędzynarodowienia. 

W wolnych chwilach lubi czytać książki oraz podróżować.

Kasia

Konsultant

Absolwentka London School of Economics. Pracowała w organizacjach pozarządowych w Indiach, Belgii i Polsce. Doświadczenie zdobywała również pracując w dwóch londyńskich startapach. Dla Polskiego producenta okien budowała struktury sprzedażowe odpowiedzialne za rozwój rynku Brytyjskiego

Jest ekspertem  komunikacji międzykulturowej. Ukończyła Porównawcze Studia Cywilizacji na UJ oraz Asian Politics na SOAS w Londynie. Biegle posługuje się angielskim ale także komunikuje się po hiszpańsku, japońsku i hindi. Odwiedziła kilka kontynentów, ale największym sentymentem darzy Azję

Scroll to top